Jízdní řád

Mateřské školy 

PONDĚLÍ a STŘEDA

Husovo náměstí     7:10

Šárka                        7:15

Rumunská               7:25

Moravská                 7:35

Čechovice               7:45

Mostkovice             8:00



Začínáme od 13.1.2020 pondělí a středa (5 lekcí)

Prosíme rodiče o předání dětí před MŠ (pokud nejsme domluveni jinak). 

Děti jsou již v lyžákách (instruktoři boty povolí).

Hole nejsou potřeba

Helmu zdarma zapůjčíme na svahu.

Vše potřebné máme, menší svačinku + čaj dostanou na svahu, proto jim do autobusu toho moc nedávejte, ať si věci nepoztrácí.

Mateřské školy 

ÚTERÝ a ČTVRTEK

Melantrichova       7:10

Jana Železného    7:20

Partyzánská           7:35

Květná                    7:45

Smržice                  8:00

Čelechovice          8:05

Kostelec n/H         8:15


Začínáme od 14.1.2020 úterý a čtvrtek (5 lekcí)

Prosíme rodiče o předání dětí před MŠ (pokud nejsme domluveni jinak).

Děti jsou již v lyžákách (instruktoři boty povolí).

Hole nejsou potřeba.

Helmu zdarma zapůjčíme na svahu.

Vše potřebné máme, menší svačinku + čaj dostanou na svahu, proto jim do autobusu toho moc nedávejte, ať si věci nepoztrácí.


Základní školy 

PONDĚLÍ a STŘEDA

E. Valenty             13:30

RG a ZŠ                13:40

Dr. Horáka            13:50

Jana Železného  13:55

Melantrichova     14:05

Čechovice            14:15

Smržice                14:25

Kostelec n/H       14:30

Konice                   14:45

Začínáme od 13.1.2020 pondělí a středa (5 lekcí)

Prosíme rodiče o předání dětí před ZŠ (pokud nejsme domluveni jinak).

Lyžáky nemusí mít děti na nohou.

Hole nejsou potřeba.

Helmu zdarma zapůjčíme na svahu.

Vše potřebné máme, menší svačinku + čaj dostanou na svahu, proto jim do autobusu toho moc nedávejte, ať si věci nepoztrácí.