Jízdní řád

Základní školy + děti z MŠ od 5-ti let 

PONDĚLÍ a STŘEDA

E. Valenty             13:30

RG a ZŠ                13:40

Dr. Horáka            13:50

Jana Železného  13:55

Melantrichova     14:05

Čechovice            14:15

Smržice                14:25

Kostelec n/H       14:30

Konice                   14:45

Začínáme od 17.1.2022 pondělí a středa (5 lekcí)

Prosíme rodiče o předání dětí před ZŠ (pokud nejsme domluveni jinak).

Lyžáky nemusí mít děti na nohou.

Hole nejsou potřeba.

Helmu zdarma zapůjčíme na svahu.

Vše potřebné máme, menší svačinku + čaj dostanou na svahu, proto jim do autobusu toho moc nedávejte, ať si věci nepoztrácí.